LC WAİKİKİ’DEN ADIYAMAN’DAKİ 857 YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUĞA BAYRAMLIK

LC WAİKİKİ’DEN ADIYAMAN’DAKİ 857 YETİM VE ÖKSÜZ ÇOCUĞA BAYRAMLIK
Bu haber 2017-07-02 01:57:49 eklenmiş ve 215 kez görüntülenmiştir.
LCWaikiki mağazası, bu bayramda da yetimleri ve öksüzleri sevindirmek, onların neşe ve huzur içinde bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla Adıyaman il ve ilçelerinde toplam 857 yetim ve öksüz çocuğa bayramlık elbise dağıttı.
 
LCWaikiki mağazası tarafından gönderilen bayramlık elbiseler, Adıyaman Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından yetim ve öksüzler ile fakru zaruret içerisinde bulunan ihtiyaç sahibi çocuklara dağıtıldı.
 
Adıyaman il ve ilçe merkezi ile bütün mahalle ve köylerdeki yetim ve öksüz çocukların evlerini ziyaret eden SYDV görevlileri, gönderilen elbiseleri tek tek ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak yetim ve öksüzlerin yüzünü güldürdü.
 
Yetim ve öksüzlere bayram sevinci yaşatan LCWaikiki mağazasına teşekkür eden Vali Abdullah Erin, "Bayramlar gibi önemli günlerde yetim ve öksüz çocuklarımızı unutmayan LCWaikiki mağazasına çok teşekkür ediyorum. Firmamız ilimizde bulunan 857 yetim ve öksüz çocuğumuza kıyafet yardımı yaparak, gönderilen bu kıyafetleri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfımız aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Rahmet, bereket ve yardımlaşma ayı olan mübarek Ramazan ayında Allah hayırlarını kabul etsin”dedi.  
ETİKETLER :
Diğer ADIYAMAN haberleri
Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR
ADIYAMAN MEDYA - cemsima
© Copyright 2017 Cemsima. Tüm hakları saklıdır. Bu site Adıyaman Medya haber yazılımı
GÜNDEM
SPOR
SİYASET
EĞİTİM
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA